Game Motivation Elevates Earned Learning (g.a.m.e learn) Erasmus plus
16048
post-template-default,single,single-post,postid-16048,single-format-standard,bridge-core-3.0.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Game Motivation Elevates Earned Learning (g.a.m.e learn) Erasmus plus

Game Motivation Elevates Earned Learning (g.a.m.e learn) Erasmus plus

“G.A.M.E. Learn” (Game Motivation Elevates Earned Learning) este un proiect Erasmus Plus care se concentrează pe dezvoltarea și implementarea unor metode inovatoare de învățare prin intermediul jocurilor. Scopul proiectului este de a îmbunătăți motivația și angajamentul elevilor în procesul de învățare prin utilizarea tehnicilor de gamificare.